אולמי אפיריון
 
 
 
 
התקשרו לאולמי אפיריון
 
053-9369379
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
אולמי אפיריון הוקמו בשנת 2000, ומאז נערכו במקום אינספור אירועים מכל הסוגים. אולמי אפיריון זוכים לפופולריות רבה בעולם האירועים, בזכות צוות אדיב ושירות אישי, הניתן מכל הלב ומתוך מטרה להפוך את האירוע שלכם לחלום שמתגשם.

אולמי אפיריון ערוכים לארח אירועים של עד 900 מוזמנים, כמו גם אירועים קטנים של 100 אורחים. אנו מספקים מענה מושלם לכל סוגי האירועים ובכל עונות השנה.

הגן המושקע של אולמי אפיריון ערוך לקבלת פנים חגיגית ומפנקת עבור אורחי האירוע. כמו כן, זהו המקום המושלם לחופה יפה ומרגשת, שתיזכר כל החיים.

לשף שלנו, שי מלכה, ניסיון נרחב ביותר בעולם הקולינריה. הוא מעמיד לרשותכם תפריט עשיר ומושקע, ממנו תוכלו לבחור את המנות האהובות עליכם.

באולמי אפיריון תמצאו סטנדרט גבוה של עיצוב בסיסי שמציע האולם, ללא תוספת תשלום ולבחירתכם האישית. בנוסף לכך, אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מעצבים מנוסים, שמכירים היטב את האולם שלנו וישמחו לספק לכם את כל המוצרים הדרושים לכם. אנו שמים דגש מיוחד הן על הפרטים הגדולים והן על הקטנים ביותר, וכך מגיעים לתוצאות העולות על ציפיותיהם של החוגגים.

השקענו בציוד הגברה ותאורה מתקדם ביותר, וזאת כדי להעניק לאירועים אותם אנו מארחים את הצבע והצליל המדויקים והאיכותיים ביותר.

קיים חדר חתן-כלה אינטימי ומעוצב, בו תוכלו לנוח ולהתכונן לקראת האירוע הגדול.
 
 
 
אודות אולמי אפיריון
 
 
 
 
 
יום החתונה הוא היום הראשון של מסע משותף, מרגש ומלא אהבה, והדרך אל האושר מתחילה באולמי אפיריון. בואו לביקור: 053-9369379.